Pomoc

W razie gdybyś potrzebował/potrzebowała jakiejkolwiek pomocy, możesz użyć formularza kontaktowego. Postaramy się Ci pomóc najszybciej i najlepiej jak to możliwe. Gdybyś długo (np.tydzień) nie otrzymywał/otrzymywała od nas odpowiedzi, oznacza to, że coś poszło nie tak i wiadomość do nas nie dotarła. Możesz wtedy ponownie skorzystać z formularza albo napisać bezpośrednio do autorki książki, która zajmie się Twoim problemem.

Najczęstsze pytania

Nie. Sprzedaż realizowana jest również bez konieczności zakładania konta.

Posiadając konto możesz np dodać opinię o książce.

Opinie/recenzje mogą dodać jedynie zalogowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu w sklepie i którzy posiadają konto.

Pomimo, że zakup w sklepie nie wymaga zakładania konta, podczas rejestracji danych zostaniesz zapytany czy chcesz konto założyć. Wyrażenie tprzez Ciebie takiej chęci spowoduje utworzenie Twojego konta do którego bedziesz mógł logować się ponownie bez konieczności rejestrowania danych.

O "ciasteczkach"- plikach cookie- znajdziesz informacje na stronie Polityka Prywatności.

Tak. Należy w tym wypadku wysłać do nas wypełniony formularz "Odstąpienia od umowy", który można pobrać tutaj.

Płatności można dokonać wyłącznie przelewem na numer konta podany w mailu potwierdzającym zamówienie.

Wysyłkę realizujemy wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej:

- wysyłka w cenie 11,50 zł - książka zostanie zapakowana w mocny karton i włożona do koperty wyłożonej folią bąbelkową; wysyłka z potwierdzeniem nadania i z możliwością śledzenia przesyłki.

SKLEP NIE REALIZUJE WYSYŁEK ZAGRANICZNYCH!

Wysyłkę realizujemy wciągu 2 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty. Przesyłka powinna dotrzeć do Kupującego w ciągu 7 dni roboczych, aczkolwiek informujemy również, że Poczcie Polskiej dość często zdarzają się opóźnienia, na które niestety nie mamy wpływu. Za wszelkie tego typu niedogodności - jeśli rzeczywiście wystąpią - przepraszamy. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by wysyłka była realizowana najszybciej jak to możliwe.

Dzień roboczy jest rozumiany jako każdy dzień, który nie jest wolny od pracy (poniedziałek-piątek).

Twój koszyk